| Model Number : | FM18W08-SGTR |
| Price : | Negotiable |
| Payment Terms : | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability : | 999999 |
| Delivery Time : | 1 - 3 days |
FM18W08-SGTR Integrated Circuit IC Chip Memory and Data Storage Solution
Product Description:
Product Parameters:
• 8-bit address bus
• 1-bit data bus
• 8K words of memory
• Low-voltage operation (1.8V to 3.3V)
• High-speed operation (up to 25MHz)
• Low-power operation
• Operating temperature range of -40°C to +85°C